Sosyal Mesafeler, Instagram canlı yayınlarımızla azalıyor

Dünyayı sarsan pandemi süresince gerek öğrencilerimizle gerek partnerlerimizle ve mezunlarımızla, gerekse tüm bizi takip eden iletişimcilerle bağımızı koparmamak adına; Dünya Sağlık Örgütü’nün tüm yaratıcı iletişimcilere yaptığı çağrıya kulak vererek olabildiğince bir arada kalmaya, fiziksel mesafeleri azaltırken sosyalliğimizi korumaya çalıştık.

3 Nisan itibarıyla ilk yayına başladığımız bu uzun maratonda, akademisyenlerimizden uzmanlarımıza ve iletişim alanından çok değerli konuklarla bir araya gelme imkanı bulduk. Dr. Öğr. Üyesi Şafak Şahin, Uzman Tuna Tetik, Dr. Öğr. Üyesi Erkan Büker, Yapımcı Dorukhan Acar, Dr. Öğr. Üyesi Sinan Aşçı, Öğr. Gör. Ayşegül Liman Kaban, Dr. Öğr. Üyesi Tirşe Erbaysal Filibeli, Dr. Öğr. Üyesi Can Ertuna, Uzman Elif Cerrahoğlu, Öğr. Gör. Selin İşmen, Dr. Öğr. Üyesi Hande Bilsel, Uzman Berna Balcı, Öğr. Gör. Korkut Akaçık, İllüstratörler Platformu Başkanı Nurgül Şenefe, Prof. Dr. Nilay Ulusoy, Uzman Cüneyt Bozkurt, Harun Can, Prof. Dr. İdil Suher, Prof. Dr. Haluk Gürgen, Doç. Dr. Elif Engin, mezunumuz ve omg!medya'nın Kurucu Ortağı Elmas Nida Baykal, İllüstrasyon Öğrencisi Oona Holtane, öğrencimiz Burcu Demirdöğen, Boyner Büyük Mağazacılık Kurumsal İletişim Müdürü Oya Uzun, Öğr. Gör. ve Yönetmen Sinem İnce, Gazeteci Meliha Okur, IPPA İletişim Yönetici Ortağı Fatmanur Erdoğan, Araş. Gör. Burak Özdemir, Nestlé Türkiye Kurumsal İletişim ve Kurumsal İlişkiler Müdürü İrem Erdoğan, Koç Holding Kurumsal Marka ve Sponsorluklar Koordinatörü Okyar Tuncel, Grandcarre İletişim Organizasyon Kurucu Ortağı Mustafa Oğuzcan, Grandcarre İletişim Organizasyon Kurucu Ortağı ve UGEDER Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Eroğlu, Doç. Dr. Burcu Eker Akgöz, Dr. Selcan Yeşilyurt, O2 İletişim Kurucusu Karolin Ergin, Uzman Hande Tuncer, Influencer ve mezunumuz Sera Kayın, Dr. Deniz Eyüce Şansal, mezunumuz Esen Küçüktütüncü, MelON Prodüksiyon Kurucusu Yeşim Aktaş, Uzman Umut Güler, Yapımcı Savaş Satış, BAU ESports Direktörü Seçkin Topaloğlu, Öğr. Gör. Ve mezunumuz Efe Özenç, Mekan Space Kurucuları İpek Kuran Yıldırım ve Zeynep Burcu Kaya, BAU Jazz Akademisi Direktörü Yeşim Pekiner, BAU Jazz Akademisi Eğitmeni Emre Tukur, Yönetmen Turgut Akaçık, FOX Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk, BAU Art Direktörü Jochen Proehl, öğrencimiz Kaan İnal, ATV Kahvaltı Haberleri Sunucusu ve Öğr. Gör. Nihan Günay, Yazar ümit Kireççi, öğrencimiz Emirhan Erzurumlu, Bersay İletişim Grubu ve İcra Kurulu Üyesi Deniz Saydam, öğrencimiz Ali Emre Kandemir, Pollective Kurucu Ortağı Hatice Kulak, Sinemacı ve Yapımcı Zeynep Atakan, Doç Dr. Bart Woodstrup ve Prof. Dr. Nazlı Eda Noyan ile iletişime dair sayısız konuyu gündemimize aldık.

#evdekal çağrısının akabinde evlerimizde geçirdiğimiz süre boyunca yayında olan ve 43 bölüme ulaşan Sosyal Mesafe programının bölümlerine, dizi haline getirdiğimiz @bau_iletisim instagram hesabından ulaşabilirsiniz.