Öğrenci Dekanlığı - Kulüpler Listesi

2019-2020 AKADEMİK YILI KULÜPLER VE TOPLULUKLAR
  Kulüp Kulüp E-Maili Başkan Adı-Soyadı: Telefon: E-Mail Adresi:
1 Amerikan Futbolu Kulübü bau.afk@dso.bau.edu.tr Çağlayan Kölemen 536 055 07 62  caglayankolemen1@gmail.com
2 Arama ve Kurtarma Kulübü/BUSAR bau.busar@dso.bau.edu.tr Buse Başar 553 232 20 42 basarbuse@hotmail.com
3 Astronomi Kulübü bau.astronomi@dso.bau.edu.tr Ahmet Tuğra Döğer  554 399 66 58 tugradoger@gmail.com
4 Atatürkçü Düşünce Kulübü bau.adk@dso.bau.edu.tr  Selim Can Dede 507 829 39 20 selimdede1@gmail.com
5 AUFBAU bau.auf@dso.bau.edu.tr Ahmet Çetin 539 894 74 76 ahmet1921z@gmail.com
6 BAU Alumni Network Club  bau.mezunlar@dso.bau.edu.tr H. Tuna Akman 531 222 87 84 tuna.akman@gmail.com
7 BAU Bilim ve Fantastik Kurgu Kulübü bau.euraka@dso.bau.edu.tr Halit Koray Alp 534 810 28 75 halitkorayalp@gmail.com
8 BAU Fit & Gym Kulübü bau.fit@dso.bau.edu.tr Murat Can Kemancı 532 312 15 76  muratcan.kemanci@bahcesehir.edu.tr
9 BAU Hemşirelik Kulübü bau.hem@dso.bau.edu.tr  Şefika Küçükoğlu 545 412 58 91 stellasefika@hotmail.com
10 BAU Garage bau.garage@dso.bau.edu.tr Eray Malkoç 536 743 7575 eraymalkoc@dizaynvip.com
11 BAU Genç Tema Kulübü bau.genctema@dso.bau.edu.tr Erva Gündoğdu 539 594 7052 ervagundogdu@gmail.com
12 Bah.Üniv.Model Birleşmiş Milletler Topluluğu/BAUMUN  bau.mun@dso.bau.edu.tr İpek Bozbura 534 927 94 49 ipek_bozbura@hotmail.com
13 BAU Life Kulübü bau.life@dso.bau.edu.tr Melih Yaman 516 161 61 97 melihyaman1997@gmail.com
14 BAU Next-Sosyo Tech Kulübü bau.next@dso.bau.edu.tr Ece Aktaş 535 023 12 05 aeceaktas@gmail.com
15 BAU Oncology Student Interest Group bau.oncology@dso.bau.edu.tr Duaa Kanan 505 996 16 43 duaakanan@gmail.com
16 BAU Riders Kulübü bau.riders@dso.bau.edu.tr Deniz Arık 506 806 95 84 deniz-arik@hotmail.com
17 BAU Siber Kulübü bau.siber@dso.bau.edu.tr Burak Bektaş 538 683 14 34 burak.bektas1@bahcesehir.edu.tr
18 BAU Startup Topluluğu bau.startup@dso.bau.edu.tr Sena Sarıoğlu 532 130 16 13 sena.sarioglu@bahcesehir.edu.tr
19 BAU Yapay Zeka ve Gelecek Teknolojiler Kulübü bau.yapayzeka@dso.bau.edu.tr Berke Can Ongun 531 081 99 01 berkecan98.8@gmail.com
20 Beslenme ve Diyetetik Kulübü bau.bdk@dso.bau.edu.tr İlker Akay 505 424 43 80 ilkerrakayy@hotmail.com
21 Beşiktaşlılar Topluluğu bau.kartallar@dso.bau.edu.tr Selman Kuşcu 543 746 87 04  
22 BISC/ BAU International Student Committee  bau.bisc@dso.bau.edu.tr Ahmad Chourbaji 536 274 49 97 amshurbaji90@gmail.com
23 Bilimsel Araştırma Topluluğu /BAUBAT bau.bat@dso.bau.edu.tr Kutay Cantaşır 539 827 36 91 kutay.cantasir@bahcesehir.edu.tr
24 Bilişim ve Teknoloji Hukuku Kulübü bau.bthk@dso.bau.edu.tr Seren Kocaoğlu 505 049 57 97 serenkocaogluu@gmail.com
25 Bisiklet / BAU CYCLING Kulübü bau.cycling@dso.bau.edu.tr Mert Dirlik 534 815 65 95 mertdirlik@hotmail.com
26 Biyomedikal Kulübü (EMBS) bau.embs@dso.bau.edu.tr Alina Cozma  533 018 63 99  alinaczma@gmail.com
27 Blockhain Teknolojileri Kulübü bau.blockchain@dso.bau.edu.tr Aybars Dorman 537 428 56 31 aybars.dorman@hotmail.com
28 Çocuklar İçin Kulübü bau.cocuk@dso.bau.edu.tr Merve Elmaslı 538 738 94 45 merveeelmasli@gmail.com
29 Dans Kulübü bau.dans@dso.bau.edu.tr Furkan Oğulcan İlker 533 652 75 35 furkanogulcanilker@gmail.com
30 Dijital Oyun ve E-Sports Kulübü bau.espor@dso.bau.edu.tr Bora Herçiçek 530 385 17 86 bora.hercicek@bahcesehir.edu.tr
31 Dijital Dönüşüm Kulübü bau.digit@dso.bau.edu.tr Mertkan Hergüner 531 976 34 18 mertkanherguner@gmail.com
32 Edebiyat Kulübü bau.edebiyat@dso.bau.edu.tr Yunus Emre Hasbek 551 418 75 62 yhasbek@gmail.com
33 Ekonomi ve Finans Kulübü bau.efk@dso.bau.edu.tr Utku Berat Tokcan 534 613 35 93 utkuutokcan@gmail.com
34 EMSA Kulübü / European Medical Students Association bau.emsa@dso.bau.edu.tr Oğul Kaplan 539 459 10 97 kaplanogul@gmail.com
35 Endüstri Mühendisliği Kulübü bau.emk@dso.bau.edu.tr İlksu Derin Özkan 537 331 21 97 ilksuderin@gmail.com
36 Enerji Kulübü bau.enerji@dso.bau.edu.tr Mustafa Armağan Kandemir 531 608 31 17 m.a.kandemir@hotmail.com
37 Engelsiz Yaşam Kulübü bau.eyk@dso.bau.edu.tr Nurseda Aysan  546 465 19 99 nursedaysan9@gmail.com
38 Erasmus (ESN) Kulübü bau.esn@dso.bau.edu.tr Bilge Nur Bekaroğlu 532 600 46 53 bilgenurbek@hotmail.com
39 Felsefe Kulübü bau.felsefe@dso.bau.edu.tr Mertcan Çolak  531 425 66 55 mertcancolaak@gmail.com
40 Fenerbahçeliler Topluluğu/ ÜNİFEB bau.unifeb@dso.bau.edu.tr Çağlar Deniz Caşur  533 925 55 60 caglar.casur@gmail.com
41 Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kulübü bau.ftr@dso.bau.edu.tr Başar Bektaş 506 479 51 86  basar_98@hotmail.com 
42 Galatasaraylılar Topluluğu bau.bahceas@dso.bau.edu.tr Yiğit Çalhanoğlu 542 782 76 71 yigitcalhanoglu@ultraslanuni.com
43 Gastronomi Kulübü bau.gastronomi@dso.bau.edu.tr Ege Alatan  531 271 40 96  ege.alatan99@gmail.com
44 Genç Eğitimciler Kulübü bau.egitim@dso.bau.edu.tr Onur Umut Başel 535 775 31 11 onur.umut98@gmail.com
45 Gezi Kulübü bau.gezi@dso.bau.edu.tr Aykut Tabak 554 222 61 29 aykt.tbk@hotmail.com
46 Golf Kulübü bau.golf@dso.bau.edu.tr      
47 Grafiti Kulübü bau.grafiti@dso.bau.edu.tr Ömer Bakırlı 537 991 66 66 omerbakirli1@gmail.com
48 Halk Oyunları Topluluğu bau.buhot@dso.bau.edu.tr Emre Cem Erdem  545 591 26 16  emre.erdem158@gmail.com
49 Hukuk Kulübü bau.hukuk@dso.bau.edu.tr Mısra Seray Külhancı 507 636 78 64 misra_seray@hotmail.com
50 IEEE Kulübü / Mühendislik ve Teknoloji bau.ieee@dso.bau.edu.tr Mertcan Karaköse  534 745 60 59  karakosemertcan@gmail.com
51 Inovasyon ve Yönetim Kulübü bau.im@dso.bau.edu.tr Mert Erdem 531 628 98 82 mustafamerterdem@hotmail.com
52 İnsan Hakları Kulübü bau.ihk@dso.bau.edu.tr Benay Balık  533 550 06 20 benaybalik@gmail.com
53 İnşaat Mühendisliği Kulübü bau.insaat@dso.bau.edu.tr Dilek Bakuş  552 273 89 17  dilek.bakus@bahcesehir.edu.tr
54 İşletme Mühendisliği Kulübü bau.isletme@dso.bau.edu.tr Burak Bilgin 534 070 76 33 bilgin.burak@outlook.com
55 Kariyer ve Gelişim Kulübü bau.kgk@dso.bau.edu.tr Mustafa Burak Yıldız 554 334 34 35 mustafaburak.yildiz@stu.bahcesehir.edu.tr
56 Liderlik ve Girişimcilik Kulübü bau.lgk@dso.bau.edu.tr Lara Arbağ  530 432 22 40 laraarbag@gmail.com
57 Lotus Kulübü bau.lotus@dso.bau.edu.tr Selin Nişli  534 593 92 49 nisliselin@gmail.com
58 Mimarlık ve Tasarım Kulübü/MİTAS  bau.mitas@dso.bau.edu.tr Emir İrfan Alagöz 531 666 23 64 eminirfanalagoz@gmail.com
59 Moleküler Biyoloji ve Genetik Kulübü bau.mbg@dso.bau.edu.tr Dilara Diken  545 834 82 83 dilara.diken99@gmail.com
60 Münazara Kulübü bau.munazara@dso.bau.edu.tr Nilfem Baykan 507 170 33 11 nilfemb@gmail.com
61 Müzik Kulübü bau.muzik@dso.bau.edu.tr Barış Şahutoğlu  541 835 52 64  kamikamee@gmail.com
62 Psikoloji Kulübü bau.psikoloji@dso.bau.edu.tr Marwa Aboukhamis  538 825 75 20  marwa.aboukhamis@bahcesehir.edu.tr
63 Psikolojik Danışma ve Rehberlik Kulübü bau.pdr@dso.bau.edu.tr Salih Güzel 538 252 64 90 salih-guzel@hotmail.com
64 Radyo ve İletişim Kulübü bau.radyo@dso.bau.edu.tr Kerem Even  543 309 30 47  kerem.even@hotmail.com
65 Renkli Çatı Kulübü bau.renk@dso.bau.edu.tr Hasan Demir 539 517 57 72 hasan.demir1@bahcesehir.edu.tr
66 Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü bau.sbuik@dso.bau.edu.tr Ahmet Buğra Türk 530 972 19 17 bugraturk7@gmail.com
67 Sosyal Sorumluluk Kulübü/Bi'Soluk bau.bisoluk@dso.bau.edu.tr Türkan Senem Mol 531 744 39 32 senemmol97@gmail.com
68 Sosyoloji Kulübü bau.sosyoloji@dso.bau.edu.tr Edanur Erarslan 538 885 94 54 edanureraslan@gmail.com
69 Sualtı Kulübü bau.busak@dso.bau.edu.tr Muhammet Belya Avcı 530 584 26 35  busak2017@gmail.com
70 Tiyatro Kulübü bau.tiyatro@dso.bau.edu.tr Göksu Berk Kınay  535 100 85 05  kkinayberk@gmail.com
71 Tedarik Zinciri ve Lojistik Kulübü bau.lojistik@dso.bau.edu.tr Evren Aslan  541 588 80 52 eevrenaslan68@gmail.com
72 Toplum Gönüllüleri Kulübü /BAUTog bau.tog@dso.bau.edu.tr Emin Furkan Er  539 483 27 87  eminfurkaner.efe@gmail.com
73 Toplumsal Bilinç ve Eğitim Kulübü bau.tbek@dso.bau.edu.tr Hasan Tan Bektaş 531 295 54 94 hasantan.bektas@bahcesehir.edu.tr
74 Türk Müziği Topluluğu bau.tmt@dso.bau.edu.tr Serkan Toker  552 321 71 58  serkan_toker@live.de
75 Türk Tıp Öğrencileri Birliği/BAUTURKMSIC bau.turkmsic@dso.bau.edu.tr Bektaş Altay Yıldırım 531 015 46 16 bektasaltayyildirim@gmail.com
76 Trabzonsporlular Topluluğu bau.ts@dso.bau.edu.tr Betül İrem Albayrak 532 137 32 26 abetulirem@gmail.com
77 Uluslararası Hukuk Kulübü bau.uhk@dso.bau.edu.tr Ahmet Sancar Akkaya  544 240 76 55  sancarakkaya@gmail.com
78 Uzay ve Havacılık Kulübü bau.aerospace@dso.bau.edu.tr Barış Başgil 546 578 01 78 bbasgil@hotmail.com
79 Yaratıcı İletişimciler Kulübü bau.comm@dso.bau.edu.tr Mert Yamak  539 511 18 99 mertyamak35@gmail.com
80 Yazılım ve Bilişim Kulübü bau.yazilim@dso.bau.edu.tr Alperen Kan  532 055 06 87  alperenkan9@gmail.com
81 Yelken Kulübü bau.sailing@dso.bau.edu.tr Doğukan Kapıcıoğlu  554 666 57 77  dogukan.kapicioglu@gmail.com
Bu içerik 23/01/2020 tarihinde güncellenmiştir.