Dekan Mesajı

Sevgili Öğrenciler,

BAU’ya Hoş geldiniz!

Öğrenci Dekanlığı olarak en önemli misyonumuz, siz öğrencilerimizin akademik ve bilimsel olarak en iyi şekilde eğitim almanızın yanı sıra çok yönlü, kültürel, yenilikçi, sanatsal, yaratıcı ve üreten BAU’lular olarak yetişmenize katkı sağlamak.

Sosyal ve kültürel faaliyetler insanın özünde var, yeter ki öğrencilerimizin keşfedecek, ortaya çıkartacak ve geliştirebileceği imkanlar olsun. Bizler de BAU’da bu imkanları yaratarak, geliştirmek için çalışmalarımızı devam ettiriyor,  BAU’ya adım attığınız andan itibaren sizlerin yanında oluyoruz.

Bünyemizde çalışmalarını yürüten Öğrenci Kulüpleri, üniversite yaşamına kattıkları renk ve çeşitlilik ile sosyal hayatın vazgeçilmez bir parçasıdır. Üniversite hayatınızı zenginleştirmek, kolaylaştırmak ve içinizdeki potansiyeli ortaya çıkarmak için tek yapmanız gereken BAU’nun size sunduğu tüm imkanlardan sonuna kadar yararlanmak ve kulüplerimizin düzenlediği etkinliklere tüm yüreğinizi, emeğinizi ve zamanınızı koyarak katılmak.

BAU’lu güçlüdür, kendine güvenir, çok çalışır, üretir, işini severek yapar, sevdikçe başarır, başardıkça coşar ve kanatlanıp uçar.

Hepinize hayatınızın bu en verimli döneminde sonsuz başarılar ve mutlu bir üniversite yaşamı dilerim. Gelecek SİZİN!

Öğrenci Dekanı

Dr.Öğr.Üyesi Tuğba Kıral Özkan