Toplantı ve Konferans Hizmetleri

Bahçeşehir Üniversitesinde toplantı odaları, konferans salonları ve etkinlik alanları ziyaretçilerin konforunu en üst düzeyde tutacak şekilde tasarlanmıştır. Teknik donanımı eksiksiz salonlar, kusursuz hizmet anlayışımız ile mükemmel bir etkinliğin altyapısını oluşturmaktadır.

Çok amaçlı kullanıma sahip kapalı alanların tümü kablosuz internet bağlantısı ve teknolojik altyapı hizmetleri sunmaktadır. Deneyimli ekibimiz tüm toplantı ve konferans hizmetlerinde konukların ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazır bulunmaktadır.

Bahçeşehir Üniversitesi, hayat boyu eğitim felsefesinden hareketle, firmaların özel ihtiyaçlarına yönelik Yönetici Geliştirme Programları sunmaktadır. Eğitim programlarında yer alan tüm modüller katılımcıların yetkinlik ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmakta olup seneler içinde tekrarlanabilmektedir. Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü öğretim üyeleri kurum ve kuruluşların taleplerini özel olarak değerlendirerek, katılımcıların gelişimine değer katacak programlar oluşturmaktadırlar.

Her türlü teknolojik imkana sahip salonlarımız  ve deneyimli ekibimiz toplantı ve konferanslarda sizlere en iyiyi sunabilmek adına hizmetinizdedir.

Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde Fazıl Say Sahnesi, BKonferans Salonu, Türkan Şoray Sinema Salonu ve D Konferans Salonu olmak üzere 4 adet etkinlik salonu bulunmaktadır. Söz konusu salonlar talep edildiğinde ve ders programlarının izin verdiği ölçüde kullanıma açılmaktadır. Salonlar, sahne perdesi, ışık mixerleri, perde projeksiyon sistemleri ve her türlü ses sistemiyle desteklenmekte ve kusursuz hizmet anlayışımız doğrultusunda konferans katılımcılarının hizmetine sunulmaktadır. 
 
 
Bu içerik 02/12/2014 tarihinde güncellenmiştir.