Mazeret Sınavları Programı

 

TLL1004 Türk Dili ve Edebiyatı II

Nebi Ceylan

14 Haziran - 10:30-12:30 (B401)

IB3414 Uluslararası Ticaret Politikası

Nihal Tuncer Terregrossa

14 Haziran - 14:30 (B Blok 2. Kat - Fakülte Sekreterliği)

SOC1051 Felsefeye Giriş

Tuğba Sevinç

13 Haziran - 10:00 (C208)

ECO1212 Introduction to Economy II

Ayşe Ertuğrul

13 Haziran - 11:00 (B Blok - 2. Kat)

PSY4002 Psikopatoloji II

Başak Türküler Aka

13 Haziran - 14:30 (C Blok - 2. Kat)

GEP1005 Uygarlık Tarihi

Nuran Feryal Tansu

14 Haziran - 12:30-14:30 (B401)

COP4214 Bloomberg ile Tekn. Tabanlı Fin. Analizler

Serkan Yeşilyurt

13 Haziran - 10:30 (B Blok - 2. Kat)

COP4202 Garanti Factoring Alacak Fin. Dünyası

Necip Çakır

13 Haziran - 14:00 (COOP)

PSY2006 Sosyal Psikoloji II

Arzu Karakulak

13 Haziran - 12:00 (C206)

ENG1004 İletişim Becerileri ve Akademik Raporlama II

Derya Çetin

13 Haziran - 12:30 (B401)

ENG1004 İletişim Becerileri ve Akademik Raporlama II

Didem Sancaktar

13 Haziran - 12:30 (B401)

TLL1004 Türk Dili ve Edebiyatı II

Kenan Sayacı

14 Haziran - 10:30-12:30 (B401)

TLL1004 Türk Dili ve Edebiyatı II

Kenan Sayacı

14 Haziran - 10:30-12:30 (B401)

BA4214 E-İşletme ve İnternet Pazarlaması

Sven Packmohr

13 Haziran - 14:00 (B Blok - 2. Kat)

BA4948 Örgütsel Davranış

Ela Ünler

 (Pazartesi ilan edilecek)

BA4218 Risk Yönetimi ve Sigorta

Selda Eke

13 Haziran - 11:00 (B Blok - 2. Kat)

SEN4503 BT Hizmet Yönetimine Giriş

Adem Karahoca

  (Pazartesi ilan edilecek)

PSY1004 Psikolojinin Temelleri

Doruk Uysal

13 Haziran - 11:00 (C Blok - 2. Kat)

SOC1008 Introduction to Sociology II

Mine Özaşçılar

13 Haziran - 10:00 (C208 - Zeynep İlhan Karakılıç)

PSY2006 Sosyal Psikoloji II

Arzu Karakulak

13 Haziran - 12:00 (C206)

SOC1008 Introduction to Sociology II

Mine Özaşçılar

13 Haziran - 10:00 (C208 - Zeynep İlhan Karakılıç)

MAT1162 Matematik II

Dinçer Dedeoğlu

13 Haziran - 10:30 (B Blok - 2. Kat)

ECO2062 Uygulamalı İstatistik

Serkan Yeşilyurt

13 Haziran - 10:30 (B Blok - 2. Kat)

PSY3002 Klinik Psikoloji

Duygu Cantekin

13 Haziran - 08:30 (C Blok - 2. Kat)

GEP0404 Fransızca II

Betül Ülgen Işıklılar

14 Haziran - 12:30-14:30 (B401)

GEP0607 Etik

Hakan Kununa

14 Haziran - 12:30-14:30 (B401)

SOC4053 Mağdur Bilimi

Mine Özaşçılar Öztürk

13 Haziran - 10:00 (C208 - Zeynep İlhan Karakılıç)

MAT1162 Matematik II

Gamze Öztürk Danışman

13 Haziran - 10:30 (B Blok - 2. Kat)

BA2312 İşletmede Araştırma Yöntemleri

Ahmet Erkuş

  (Pazartesi ilan edilecek)

BA2224 Muhasebenin Temel İlkleleri II

Figen Türüdüoğlu

  (Pazartesi ilan edilecek)

IF4838 Finansal Piyasalarda Zamanlama ve Tahmin

Hakkı Öztürk

13 Haziran - 10:30 (B Blok - 2. Kat)

ECO1212 Introduction to Economy II

Çağlar Yurtseven

13 Haziran - 11:00 (B Blok - 2. Kat)

ECO2062 Uygulamalı İstatistik

Dinçer Dedeoğlu

13 Haziran - 10:30 (B Blok - 2. Kat)

SOC1008 Introduction to Sociology II

Mine Özaşçılar Öztürk

13 Haziran - 10:00 (C208 - Zeynep İlhan Karakılıç)

SOC1051 Felsefeye Giriş

Tuğba Sevinç

13 Haziran - 10:00 (C208)

ENG1004 İletişim Becerileri ve Akademik Raporlama II

Pınar Alp

13 Haziran - 12:30 (B401)

PSY2002 Developmental Psychology

Ayşe Meltem Budak

  (Pazartesi ilan edilecek)

 

Bu içerik 31/05/2019 tarihinde güncellenmiştir.