BAU'nun Başarı Yolculuğuna Eşlik Eden Çalışanlara Teşekkür Plaketi

Bahçeşehir Üniversitesi 10’uncu ve 15'inci yılını dolduran çalışanlar için plaket töreni düzenlendi.

Bahçeşehir Üniversitesi, başarı yolculuğunda büyük katkı sağlayan çalışanlarına teşekkür etti. Üniversitede düzenlenen törende 15 yılını dolduran 21 ve 10 yılını dolduran 59 idari personelle ve 15 yılını dolduran 7 ve 10 yılını dolduran 14 öğretim görevlisine teşekkür plaketi verildi. 

26 Mart 2019 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi Türkan Şoray Konferans Salonu'nda gerçekleşene törene BAU Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel, BAU Rektörü Prof. Dr. Şenay Yalçın ve rektör yardımcıları Prof. Dr. Tunç Bozbura ve Doç. Dr. Ahmet Beşkese, öğretim elemanları ve idari personel ve aileleri katıldı. 

İstiklal Marşı'nın ardından BAU Marşı söylendi. BAU Marşı'nın yaratılmasında büyük katkısı olan, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Dr. Kenan Erzurum'a bir plaket verildi. 

Konuşmasını yapmak üzere sahneye çıkan Enver Yücel çalışanlara teşekkür etti ve "Kurumu kurum yapan değerler vardır. Bu da çalışanların istikrarlılığıyla olur." dedi. Ardından söz alan Rektör "Rektör bu kadar kısa sürede bu başarıya ulaşmanın vermiş olduğu gururla buradayım. Artık gözümüz daha yükseklerde." diye konuştu. 

Konuşmaların ardından 10. ve 15. yılını dolduran öğretim görevlileri ve akademik personele teşekkür plaketleri sunuldu. 

 

 

Bu içerik tarihinde güncellenmiştir.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Bu kategoride başka haber bulunmamakta!..