BAUSEM Yeni Dönem Eğitimlerine Başladı

BAUSEM yeni dönemde de yaşam boyu öğrenmeye ve profesyonel hayattaki gereksinimlere katkı sağlayan eğitimlerine devam ediyor!

10 yılı aşkın süredir kişisel gelişim, eğitim, işletme ve yönetim, iletişim ve tasarım, hukuk, ekonomi ve finans başlıkları altında çeşitli sertifika programları, atölyeler, konferanslar ve seminerler ile örgün öğrenim sonrası gelişime katkı sağlayan BAUSEM, bu dönemde de çeşitli eğitimlerle, profesyonel hayatlarında kendilerini daha ileriye taşımak isteyen kişilere yol gösteren programlarına devam ediyor.

Her branştan eğitimleri ile her kitleye hitap eden BAUSEM, alanında uzman eğitmenler ile onlarca eğitim açarak, kendinizi geliştirmek istediğiniz alanları seçmeniz için geniş bir eğitim çeşitliliği sunuyor. Böylece bireyleri kariyer ve kişisel gelişim bazında gelmek istedikleri noktaya taşımaya yardımcı olarak geleceğin profesyonellerini yetiştiriyor. Eğitimlerinde alanında uzman kişileri öğrencileriyle bir araya getirirken, uygulamalı eğitimlere de programında yer veriyor.

Bu dönem de, mezun olduğunda alanı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen öğrencileri, çalışma hayatında uzmanlaşmak isteyenleri ve farklı alanlarda da uzmanlaşmak isteyen kişileri sıralarında ağırlayacak olan BAUSEM’in bir parçası olabilirsiniz.

Eğitimlerimizi incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

https://bausem.bau.edu.tr

Bu içerik 03/10/2018 tarihinde güncellenmiştir.