Fen Bilimleri Enstitüsü Ders Programı

Ders Kodu

Ders Adı

Section No

Gün/Saat

ENM5201

Mühendislik Yönetiminin İlkeleri

2

SALI

YIS5625

İmar ve Belediye Mevzuatı

1

PAZARTESİ 19-22

CMP5101

Veri Madenciliği I

1

PERŞEMBE 19-22

EEE5101

Araştırma Yöntemleri ve Etik

1

CUMARTESİ 13:00-15:00

YIS5615

Yapı Proj. İletişim ve Anlaşma Yöntem.

1

SALI 19-22

YIS5604

İş Sağlığı ve Güvenliği

1

PERŞEMBE 19-22

EEE5010

Optimizasyon

1

ÇARŞAMBA

RSK5002

Sigortacılık ve Risk Yön. İnovasyon

1

PERŞEMBE

CMP5102

Veri Madenciliği II

1

SALI 19-22

ISM5101

Araştırma Yöntemleri ve Etik

1

CUMARTESİ 09:00-11:00

EEE5014

Rastgele Süreçler ve Tahmin Teorisi

1

ÇARŞAMBA 19-22

EEE5012

Mühendislikte Sayısal Yöntemler

1

PAZARTESİ 19-22

ETI5112

Bütünleşik Tasarım Gelişimi

1

SALI

ARC5411

Mimari Eleştiri

2

PAZARTESİ 19:00-22:00

ARC5411

Mimari Eleştiri

1

PAZARTESİ 19:00-22:00

ARD6002

Uzmanlık Kursu

1

PAZARTESİ 19-22

IMT5426

Tarihi Mekanların Yndn İşlevlendirilmesi

1

PERŞEMBE 19-22

EEE5043

Hata Kontrolü Kodlaması

1

PERŞEMBE 19-22

ARC5505

Proje ve Yapım Yönetimi

1

ÇARŞAMBA 19:00-22:00

ARC5423

İstanbul Üzerine İleri Mimari Çalışmalar

1

PERŞEMBE 14:00-17:00

ARD6003

İleri Uzmanlık Kursu

1

ÇARŞAMBA 19-22

IMT5503

Bilgisayar Destekli Tasarım Kuramı

1

SALI 19-22

IMT5410

Çağdaş Tasarım Yaklaşımları

1

PAZARTESİ 19-22

EEE5723

Mikrodalga Mühendisliği

1

SALI 19-22

IMT5424

Tasarımda Kullanıcı Katılımı: Mekanların Kişiselleştirilmesi

1

CUMA 19-22

INE6105

Stokastik Modeller

1

PERŞEMBE 19-22

ISM6005

Finansal Analiz ve Planlama

1

CUMARTESİ 10:00-13:00

INE5261

Çok Ölçütlü Karar Verme

1

CUMA 19:00-22:00

ENM5231

Stratejik Yönetim

1

SALI 19:00-22:00

ENM5227

Risk Yönetimi

1

CUMA 19:00-22:00

ENM5223

İş Yönetimi ve Girişimcilik

1

PERŞEMBE 19-22

ISM6012

Uygulamalı İleri Karar Verme

1

SALI 19-22

ISM6002

Optimizasyon Teknikleri

1

ÇARŞAMBA 19-22

INE5150

Deney Tasarımı

1

PERŞEMBE 19:00-22:00

INE5309

SAP ile Kurumsal Kaynak Planlama

1

PAZARTESİ19:00-22:00

ENM5303

Operasyon Yönetimi

1

PAZARTESİ 19:00-22:00

ENM5112

Proje Yönetimi

2

CUMA19:00-22:00

ENM5510

İnovasyon ve Yaratıcılık Yönetimi

1

ÇARŞAMBA 19:00-22:00

ISM5406

Şirket Yönetimi için Nöro Bilimler

1

ÇARŞAMBA 19:00-22:00

ISM5510

Yenilik ve Yaratıcılık Yönetimi

1

PERŞEMBE 19:00-22:00

ISM5204

Yatırım Kararlarının Analizi

1

CUMA 19-22

ISM5303

Üretim ve İşlemler Yönetimi

1

PERŞEMBE 19:00-22:00

ISM5112

Mühendislikte Proje Yönetimi

1

SALI   19:00-22:00

ISM5124

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi

1

PAZARTESİ 19:00-22:00

ESE5502

Sürdürülebilir Enerji Sistemleri

1

SALI 19:00-22:00

MCH5308

Sonlu Elemanlar Yöntemleri

1

CUMA 19:00-22:00

MCH5462

İleri Robotik

1

SALI

CYS5020

Bilg. Ağları ve Gelecek Nesil Internet

1

ÇARŞAMBA 19-22

CYS5178

Nüfuz Testi

1

SALI 19-22

CYS5789

Siber Güvenlik Hukuku

1

ÇARŞAMBA 19-22

BDA5010

Büyük Veri ve Hadoop Ortamı

1

CUMA 19-22

BDA5012

Büyük Veride Bulut Hesaplaması

1

PERŞEMBE 19-22

BDA5002

Pazarlama Analizi

1

ÇARŞAMBA 19-22

BDA5002

Pazarlama Analizi

2

PERŞEMBE 19-22

CMP6160

Yapay Zekada İleri Konular

1

ÇARŞAMBA 19-22

BDA5014

Veri Bilimci için İş Stratejisi

1

ÇARŞAMBA 19-22

ENM5112

Proje Yönetimi

1

SALI

CMP5103

Yapay Zeka

1

ÇARŞAMBA 19-22

CMP5121

Ağ Güvenliği ve Şifreleme

1

PAZARTESİ 19-22

CMP5133

Yapay Sinir Ağları

1

PERŞEMBE19-22

CMP5123

Bilgisayar Ağları ve Mobil İletişim

1

CUMA 19-22

CMP5203

Yüksek Performanslı Bilgisayar Mimarisi

1

PERŞEMBE19-22

STT5031

Çok Kanallı Miksaj

1

CUMARTESİ 15:00-18:00

STT5226

Dünya Müziği

1

CUMARTESİ 13:00-16:00

STT5218

Topluluk IV

1

PERŞEMBE 19-22

STT5202

İleri Çağdaş Armoni II

1

CUMA 19-22

STT5213

Kromatik Yaklaşım I

1

SALI 16:00-19:00

STT5204

Doğaçlamada Yeni Yaklaşımlar I

1

SALI 19-22

STT5093

Müzikal Akustik II

1

CUMA 19-22

STT5012

Kayıt Endüstrisi ve Müzik Üretimi

1

SALI 19-22

STT5002

Mastering

1

PAZARTESİ 19-22

STT5061

Elektronik Müzik

1

ÇARŞAMBA 19-22

STT5004

İleri Seviye Çok Kanallı Miksaj

1

PERŞEMBE19-22

BME5002

Biyomedikal Sinyaller

1

ÇARŞAMBA 19-22

BNG5796

Biyomühendislikte Özel Konular-II

1

ÇARŞAMBA 19-22

BNG5124

Biyomühendislik Temel Teknikler

1

SALI 19-22

YZM5405

Öğrenen Organizasyonlar

1

PERŞEMBE 19-22

YZM5511

Bilgi Sistemleri Analiz ve Tasarımı

1

SALI 19-22

YZM5622

İnsan Bilgisayar Etkileşimi Tasarımı

1

ÇARŞAMBA 19-22

YZM5560

PL/SQL İle Veritabanı Programlama

1

CUMA 19-22

YZM5302

Çevik Proje Yönetimi

2

SALI 19-22

BLG5625

Linux ve Bilgisayar Ağları

1

PAZARTESİ 19-22

ISM5231

Stratejik Yönetim

2

CUMA 19-22

SEN5604

Bilgi Güvenliği Yönetimi

1

ÇARŞAMBA 19-22

SEN5550

İş Zekası

1

SALI 19-22

SEN5315

Hizmet Odaklı Mimariler

1

PERŞEMBE 19-22

ISM5208

Kurumsal Dayanıklılık                                                                      

1

PAZARTESI 19-22

ENM5207

Leadership in Project Management

1

PERŞEMBE 19-22

ENM5205

User Experience in Information Systems

1

ÇARŞAMBA 19-22

CMP5402

Nanonetworking & Molecular Communication

1

SALI 19-22

EEE5044

Introduction to Quantum Computing              

1

CUMA 19-22

ARC5404

Human - Buil Environment Relations

1

SALI 19-22

ARC5405

Energy Efficient Building Design

1

ÇARŞAMBA 19-22

ARC5406

Critical Thinking in Sustainable Design

1

PERŞEMBE 19-22

ESE5002

HVAC System Technologies

1

ÇARŞAMBA

CYS5103

BlockChain Security

1

PAZARTESI 19-22

BME5004

3D Modelling in Medicine

1

SALI 19-22

CMP6009

Yönlendirilmiş Konular II

1

SALI 19-22

CYS5172

Advanced Computer Forensics

1

CUMA 19-22