İİSBF 2018-2019 Bahar Yarıyılı Final Mazeret Sınav Programı

FİNAL MAZERET SINAVLARI

TLL1004 Türk Dili ve Edebiyatı II

Nebi Ceylan

14 Haziran - 10:30-12:30 (B401)

IB3414 Uluslararası Ticaret Politikası

Nihal Tuncer Terregrossa

14 Haziran - 14:30 (B Blok 2. Kat - Fakülte Sekreterliği)

SOC1051 Felsefeye Giriş

Tuğba Sevinç

13 Haziran - 10:00 (C208)

ENG1004 İletişim Becerileri ve Akademik Raporlama II

Mirişah Çorbacı

13 Haziran - 12:30 (B401)

ECO1212 Introduction to Economy II

Ayşe Ertuğrul

13 Haziran - 11:00 (B Blok - 2. Kat)

PSY4002 Psikopatoloji II

Başak Türküler Aka

14 Haziran - 14:30 (C Blok - 2. Kat)

GEP1005 Uygarlık Tarihi

Nuran Feryal Tansu

14 Haziran - 12:30-14:30 (B401)

COP4214 Bloomberg ile Tekn. Tabanlı Fin. Analizler

Serkan Yeşilyurt

13 Haziran - 10:30 (B Blok - 2. Kat)

COP4202 Garanti Factoring Alacak Fin. Dünyası

Necip Çakır

13 Haziran - 14:00 (COOP)

PSY2006 Sosyal Psikoloji II

Arzu Karakulak

13 Haziran - 12:00 (C206)

ENG1004 İletişim Becerileri ve Akademik Raporlama II

Derya Çetin

13 Haziran - 12:30 (B401)

ENG1004 İletişim Becerileri ve Akademik Raporlama II

Didem Sancaktar

13 Haziran - 12:30 (B401)

TLL1004 Türk Dili ve Edebiyatı II

Kenan Sayacı

14 Haziran - 10:30-12:30 (B401)

TLL1004 Türk Dili ve Edebiyatı II

Kenan Sayacı

14 Haziran - 10:30-12:30 (B401)

BA4214 E-İşletme ve İnternet Pazarlaması

Sven Packmohr

13 Haziran - 14:00 (B Blok - 2. Kat)

BA4948 Örgütsel Davranış

Ela Ünler

14 Haziran - 10:00 (B Blok - 2. Kat)

BA4218 Risk Yönetimi ve Sigorta

Selda Eke

13 Haziran - 11:00 (B Blok - 2. Kat)

SEN4503 BT Hizmet Yönetimine Giriş

Adem Karahoca

13 Haziran - 14:30 (D504)

PSY1004 Psikolojinin Temelleri

Doruk Uysal

13 Haziran - 11:00 (C Blok - 2. Kat)

SOC1008 Introduction to Sociology II

Mine Özaşçılar

13 Haziran - 10:00 (C208 - Zeynep İlhan Karakılıç)

PSY2006 Sosyal Psikoloji II

Arzu Karakulak

13 Haziran - 12:00 (C206)

SOC1008 Introduction to Sociology II

Mine Özaşçılar

13 Haziran - 10:00 (C208 - Zeynep İlhan Karakılıç)

MAT1162 Matematik II

Dinçer Dedeoğlu

13 Haziran - 10:30 (B Blok - 2. Kat)

ECO2062 Uygulamalı İstatistik

Serkan Yeşilyurt

13 Haziran - 10:30 (Finans Merkezi)

PSY3002 Klinik Psikoloji

Duygu Cantekin

13 Haziran - 08:30 (C Blok - 2. Kat)

GEP0404 Fransızca II

Betül Ülgen Işıklılar

14 Haziran - 12:30-14:30 (B401)

GEP0607 Etik

Hakan Kununa

14 Haziran - 12:30-14:30 (B401)

SOC4053 Mağdur Bilimi

Mine Özaşçılar Öztürk

13 Haziran - 10:00 (C208 - Zeynep İlhan Karakılıç)

MAT1162 Matematik II

Gamze Öztürk Danışman

13 Haziran - 10:30 (B Blok - 2. Kat)

BA2312 İşletmede Araştırma Yöntemleri

Ahmet Erkuş

14 Haziran - 15:00 (B Blok - 2. Kat)

BA2224 Muhasebenin Temel İlkleleri II

Figen Türüdüoğlu

13 Haziran - 14:00 (B Blok - 2. Kat - Hümeyra Hoca)

IF4838 Finansal Piyasalarda Zamanlama ve Tahmin

Hakkı Öztürk

13 Haziran - 10:30 (Finans Merkezi)

ECO1212 Introduction to Economy II

Çağlar Yurtseven

13 Haziran - 11:00 (B Blok - 2. Kat)

ECO2062 Uygulamalı İstatistik

Dinçer Dedeoğlu

13 Haziran - 10:30 (B Blok - 2. Kat)

SOC1008 Introduction to Sociology II

Mine Özaşçılar Öztürk

13 Haziran - 10:00 (C208 - Zeynep İlhan Karakılıç)

SOC1051 Felsefeye Giriş

Tuğba Sevinç

13 Haziran - 10:00 (C208)

ENG1004 İletişim Becerileri ve Akademik Raporlama II

Pınar Alp

13 Haziran - 12:30 (B401)

PSY2002 Developmental Psychology

Ayşe Meltem Budak

13 Haziran - 11:00

PSY1004 Psikolojinin Temelleri

Doruk Uysal

13 Haziran - 11:00 (C Blok - 2. Kat)

PSY1004 Psikolojinin Temelleri

Doruk Uysal

13 Haziran - 11:00 (C Blok - 2. Kat)

IF3552 International Finance

Bahar Köseoğlu

13 Haziran - 14:00 (B Blok - 2. Kat)

ECF2222 Dif.DenklemlerveStokastikSüreç.Giriş

Gazanfer Ünal

13 Haziran - 12.00 (B Blok - 2. Kat)

ECO4142 İktisadi Düşünce Tarihi II

Necip Çakır

14 Haziran - 14:00 ( B Blok - 2. Kat)

ECO4146 Dijital PazarlardaYenilik veRekabet Pol.

Emin Köksal

14 Haziran - 11:00 ( B Blok - 2. Kat)

ECO4192 İktisadi Analiz II

Ümit Erol

13 Haziran - 10:30 (B Blok - 2. Kat)

ECO4224 Endüstriyel Örgütler

Emin Köksal

14 Haziran - 15:00 ( B Blok - 2. Kat)

INT3921 İnsan ve Çevre

Emine Ümran Topçu

13 Haziran - Mimarlık Fakültesine danışılmalıdır.

ECO4148 Str.Tekn.Analizi ve EntrepriseBlockchain

Bora Erdamar

13 Haziran - 14:00 (B Blok - 2. Kat)

GEP0616 Trafik ve Yol Güvenliği

Recep Ali Yüce

14 Haziran - 12:30-14:30 (B401)

ECO2212 Makroekonomi

Dinçer Dedeoğlu

13 Haziran - 10:30 (B Blok - 2. Kat)

ECO2062 Uygulamalı İstatistik

Dinçer Dedeoğlu

13 Haziran - 10:30 (B Blok - 2. Kat)

IF3222 Finansal Yönetim II

Niyazi Berk

13 Haziran - 12:30 (B Blok - 2. Kat)

ECO2212 Makroekonomi

Kaan İrfan Öğüt

13 Haziran - 12:30 (B Blok - 2. Kat)

ECO2062 Uygulamalı İstatistik

Dinçer Dedeoğlu

13 Haziran - 10:30 (B Blok - 2. Kat)

LOG4012 Havalimanı Yönetimi

Devrim Gün

14 Haziran - 16:00 ( B Blok - 2. Kat)

BA3464 Yönetim Bilimi

Yavuz Günalay

14 Haziran - 14:00 ( B Blok - 2. Kat)

TLL1004 Türk Dili ve Edebiyatı II

Nebi Ceylan

14 Haziran - 10:30-12:30 (B401)

HST1002 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

Nuri Yazıcı

14 Haziran - 10:30-12:30 (B401)

PSY3002 Klinik Psikoloji

Duygu Cantekin

13 Haziran - 08:30 (C Blok - 2. Kat)

PSY4002 Psikopatoloji II

Başak Türküler Aka

14 Haziran - 14:30 (C Blok - 2. Kat)

PSY4004 Psikolojik Değerlendirme

Başak Türküler Aka

14 Haziran - 15:40 (C Blok - 2. Kat)

PSY2004 Araştırma Yöntemleri II

Doruk Uysal

13 Haziran - 11:00 (C Blok - 2. Kat)

PSY1050 Sosyal Davranışı Anlama

Selen İmamoğlu Tezcan

13 Haziran - 11:00 (C Blok - 2. Kat)

PSY4070 Travma Psikolojisi

Ayşegül Kalem

13 Haziran - 11:00 (C Blok - 2. Kat)

POL4442 Sinema ve Politika

Arda Can Kumbaracı

13 Haziran - 14:00 (B Blok - 2. Kat)

PSY4051 Sağlık Psikolojisi

Eren Korkmaz

14 Haziran - 14:00 (C Blok - 2. Kat)

PSY3053 Güdülenim ve Duygu Psikolojisi

Doruk Uysal

14 Haziran - 16:00 (C Blok - 2. Kat)

HEM3082 Psikodrama

Neslihan İlsan

14 Haziran - 10:00 (Kuzey Kampüs 9. kat toplantı odası)

ACL4051 Popüler Kültürde Konular

Hatice Övgü Tüzün

13 Haziran - 09:30 (C Blok - 2. Kat)

MAT1162 Matematik II

Gamze Öztürk Danışman

13 Haziran - 10:30 (B Blok - 2. Kat)

ECO1212 Introduction to Economy II

Tuba Toru Delibaşı

13 Haziran - 11:00 (B Blok - 2. Kat)

BA2312 İşletmede Araştırma Yöntemleri

Ahmet Erkuş

14 Haziran - 15:00 (B Blok - 2. Kat)

BA2224 Muhasebenin Temel İlkleleri II

Hümeyra Adıgüzel

13 Haziran - 14:30 (B Blok - 2. Kat)

ENG1004 İletişim Becerileri ve Akademik Raporlama II

Yalçın Güden

13 Haziran - 12:30 (B401)

TLL1004 Türk Dili ve Edebiyatı II

Kenan Sayacı

14 Haziran - 10:30-12:30 (B401)

GEP0710 Türk Şairleri ve Şiiri

Kenan Sayacı

14 Haziran - 12:30-14:30 (B401)

HST1002 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

Nuri Yazıcı

14 Haziran - 10:30-12:30 (B401)

GEP0206 İstanbul'un Sanal Keşfi

Burcu Uludaş

14 Haziran - 12:30-14:30 (B401)

IF1512 Introduction to Finance

Niyazi Berk

13 Haziran - 12:30 (B Blok - 2. Kat)

HUK1005 Genel Hukuk Bilgisi

Şebnem Kılıç

13 Haziran - 16:30 (G508)

LOG3412 Ulaşım ve Lojistikte Yasal Çevre

Kemal Yaşar Dönmez

14 Haziran - 16:00 ( B Blok - 2. Kat)

ECO1212 Introduction to Economy II

Ayşe Ertuğrul

13 Haziran - 11:00 (B Blok - 2. Kat)

MAT1162 Matematik II

Gamze Öztürk Danışman

13 Haziran - 10:30 (B Blok - 2. Kat)

BA2312 İşletmede Araştırma Yöntemleri

Ahmet Erkuş

14 Haziran - 15:00 (B Blok - 2. Kat)

BA2312 İşletmede Araştırma Yöntemleri

Gülberk Gültekin Salman

14 Haziran - 15:00 (B Blok - 2. Kat)

ECO1212 Introduction to Economy II

Çağlar Yurtseven

13 Haziran - 11:00 (B Blok - 2. Kat)

MAT1162 Matematik II

Kaan İrfan Öğüt

13 Haziran - 12:30 (B Blok - 2. Kat)

ECO1212 Introduction to Economy II

Çağlar Yurtseven

13 Haziran - 11:00 (B Blok - 2. Kat)

LAW1002 Hukukun Temelleri II

İsmail Pamuk

13 Haziran - 14:30 (G508)

BIO1002 Introduction to Biology

Gülay Bulut

14 Haziran - 16:30 (D504)

PSY1002 Introduction to Psychology

Deniz Özkan Göktürk

C Blok - 2. Kat (Bölüm asistanı)

PSY2004 Araştırma Yöntemleri II

Hale Ögel Balaban

13 Haziran - 15:00 (C Blok - 2. Kat)

ECO4224 Endüstriyel Örgütler

Emin Köksal

14 Haziran - 15:00 ( B Blok - 2. Kat)

ECO4224 Endüstriyel Örgütler

Emin Köksal

14 Haziran - 15:00 ( B Blok - 2. Kat)

IB3310 International Business Law

İsmail Pamuk

13 Haziran - 14:30 (G508)

Bu içerik tarihinde güncellenmiştir.