Logomuzu Sen Tasarla!

BAU Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin logosunu tasarlamak ve ödül kazanmak senin elinde! Ödüllü logo tasarım yarışmamızda son başvuru tarihi: 31 Mayıs 2019 Cuma. Şimdi yaratıcılığını gösterme zamanı!

Yarışma Kuralları

* Yarışmaya yalnızca BAU Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencileri katılabilir. Her yarışmacı en fazla bir adet eser ile yarışmaya katılabilir. Yarışmaya gönderilen çalışmaların tamamı yarışmacı tarafından yapılmış olmalıdır. Kısmen veya tamamen başkasına ait çalışmaların kullanılması kural ihlali sayılır. Yarışmacı, yarışma için sunduğu çalışmanın tümüyle kendisine ait olduğunu kabul ve taahhüt eder.

* Yarışmada jüri tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda kazanan yarışmacıya ödül takdim edilecek ve öğrencimizin çalışması BAU Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin resmi logosu olarak kabul edilecektir. Eserlerin gönderimi için son başvuru tarihi  31 Mayıs 2019 Cuma günüdür. Seçici jüri tarafından yapılacak değerlendirme sonucu fakültemiz sosyal medya kanalları ve web sitesi üzerinden duyurulacaktır.

* Hazırlanacak eserin üniversitemiz kurumsal logosu göz önünde bulundurularak, BAU Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin geleceğe dönük yüzünü, ilke, değer ve atılımlarını, bilimsel ve çağdaş vizyonunu, öğrencileri ile kurduğu derin ve yakın ilişkiyi ve sağlık alanının önemini yansıtması beklenmektedir. Logonun çok çeşitli amaçlar için kullanılabileceği göz önünde bulundurularak (antetli kâğıt, zarf, kitapçık, broşür, poster, internet ve dijital medya vb.) farklı mecralar için basıma uygun nitelikte hazırlanması, büyütülüp küçültüldüğünde fonksiyonelliğini yitirmemesi ve çözünürlük değerini kaybetmemesi gerekmektedir.

* Tasarımlar bilgisayar ortamında Adobe Illustrator, Adobe Photoshop veya Corel Draw grafik tasarım programları ile oluşturulmalıdır. Jpeg, ai, pdf ve png uzantıları ile kaydedilmeli, eril ve dişi uyarlamaları ile birlikte çalışılmalıdır.

* Yarışmacılar eserlerini wetransfer.com bulut tabanlı paylaşım sistemine yüklemeli ve sbflogoyarismasi@hes.bau.edu.tr adresine ad-soyad, bölüm ve öğrenci numarası bilgisi ile iletmelidirler.

Bu içerik 18/04/2019 tarihinde güncellenmiştir.