BAU’lu Öğrencilerin Hazırlık Eğitimleri ABD ve Kanada’da Başlıyor

Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) öğrencileri, 2018-2019 Akademik Yılı için İngilizce Hazırlık Okulu eğitimlerini almak üzere Washington D.C. ve Kanada’nın Toronto şehrine uğurlanıyor. 

Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) öğrencileri hem yabancı dili yerinde öğrenme hem de farklı kültürleri yakından tanımak için, İngilizce eğitimlerini tamamlamak üzere Washıngton D.C.’ye 55, Toronto’ya ise 22 olmak üzere toplamda 77 BAU’lu öğrenci “İngilizce’yi Yaşayarak Öğrenme” sloganından hareketle ABD ve Kanada’ya gidiyor. 

Amerika Birleşik Devletleri’nin Başkenti Washington D.C.’de ve Kanada’nın ticaret ve turizm merkezi Toronto’da, dünyanın farklı ülkelerinden üniversite öğrencileriyle birlikte alınan yabancı dil eğitimi, öğrencilere İngilizceyi anavatanında öğrenme şansı tanıyor. Bu program ile İngilizce dil eğitimlerini Washington D.C.’de ve Toronto’da alacak öğrenciler, akademik ve sosyal alanlarda daha başarılı olma fırsatı da yakalıyor. 

Öğrencilerine etkin bir akademik gelişim sağlayarak kapsamlı bir İngilizce programları sunan Washington D.C. ve Toronto şehirleri, öğrencilerin hedeflerini belirleyip ve bu hedefleri karşılayarak onların potansiyel dil yeteneklerini en üst düzeye çıkarabilecekleri ve kullanabilecekleri öğrenci odaklı bir öğrenme ortamı oluşturuyor. Bunun karşılığında öğrencilerin kişisel ve profesyonel gelişimlerine olanak da sağlıyor. Eğitim ve iş yaşamında fark yaratabilmek için bir şans olan ABD’de ve Kanada’da İngilizce Hazırlık Okulu eğitimi alacak BAU’lu öğrenciler, İngilizce’yi günlük yaşam içerisinde öğrenme fırsatı, farklı kültürlerle etkileşim ve dünya ile bütünleşme imkanı elde ediyor.

 

 

 

Bu içerik tarihinde güncellenmiştir.