Google DevFest BAU'da

Türkiye’nin en büyük geliştirici konferanslarından olan DevFest İstanbul 2016, 4 Aralık’ta Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleşti.

Google Developer Groups (GDG) İstanbul tarafından düzenlenen DevFest İstanbul konferansına gerçekleşti. Bu sene 4. defa gerçekleştirilecek konferansta bütün oturumlar yazılım ve teknik konulardan oluşan DevFest İstanbul yine gerçek bir geliştirici konferansı olma konusunda iddialıydı. 

Her yıl olduğu gibi Google’ın büyük desteğiyle gerçekleştirilen etkinlik bu seneki sponsorları ve destekçileri arasında Microsoft, Milklab, Robotistan, CodeModeOn, Ara Sokak Istanbul ve Bahçeşehir Üniversitesi de vardı. .

KONUŞMACILAR

Özellikle mobil teknolojiler, Android, Web, UX ve Cloud konularında iddialı 28 yerli ve yabancı konuşmacıyı ağırladı. DevFest İstanbul 2016’de toplamda 4 ayrı salonda paralel oturumlar şeklinde ilerledi. Google Türkiye’den Barış Yesugey, Google Londra’dan Mustafa Kurtuldu, Vaadin’den Amandy Abdelaziz, PrimeTek kurucusu Çağatay Çivici, Novoda’dan Florian Mierzejewskiö, AppFoundry’den Filip Maelbrancke, ACM’den Lemi Orhan Ergin’in konuşmacılar arasında yer aldı. 

 

Bu içerik 12/12/2016 tarihinde güncellenmiştir.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Bu kategoride başka haber bulunmamakta!..