WISSEN Akademi Eğitimlere Başlıyor

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları global eğitim anlayışını kurumsallaştırmaya devam ediyor. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları’nın Microsoft’un Almanya’daki en başarılı eğitim partneri GFN AG ortaklığıyla kurduğu “Wissen Akademi” eğitimlere başlıyor!

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları artık bir eğitim geleneği haline getirdiği dünyanın dört bir yanından uzman firmalarla ortaklıklar kurarak, eğitim alanında oluşan global bilgi birikimini ülkemize getirmeye devam ediyor. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları bu anlayışıyla, Almanya’da Microsoft’un en başarılı eğitim partneri olan ve Almanya’nın önde gelen bilişim teknolojileri eğitim şirketlerinden biri olan GFN AG işbirliğiyle, Wissen Akademi’yi kurdu.

Wissen Akademi ilk etapta GFN AG’nin Bilgi Teknolojileri eğitimindeki uzmanlığı ve tecrübesi ile Sun sertifikalı Java Programcılığı (SCJP), Microsoft sertifikalı .NET Programcılığı, Microsoft Sistem Ağı Uzmanlığı programlarıyla eğitimlere başlayacak. İlerleyen dönemde yine bilişim sektörünün önde gelen firmalarının sertifikalarına sahip başka eğitimlerle de bu portföyün genişletilmesi planlanıyor.

ALMANYA'DA 12 ŞEHİR, YILDA 4000 ÖĞRENCİ


GFN AG Almanya'da ülke çapında 12 farklı şehirdeki eğitim merkezleri ve İspanya'daki şubesiyle hizmet veriyor. Kalifiye eğitim personeli ile her yıl 4000'den fazla öğrenciye ulaşan GFN AG 2009 yılından beri Microsoft'un en başarılı eğitim partneri olarak gösteriliyor.

Bilişim sektörünün öncüleri olan üreticilerin ve kuruluşların eğitim partneri olan GFN AG, Novell, Adobe, Cisco, CompTlA, VMware ve SAP gibi firmaların yüksek standartlarını karşılayacak altyapı ve bilgi birikimine sahiptir.

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları'nın 42 yıllık eğitim deneyimiyle, GFN AG'nin bilişim teknolojileri eğitimindeki kalitesinin birleşimi sonucu Wissen Akademi’de dinamik ve deneyimli bir kadro ile interaktif bir eğitim sunulması hedefleniyor. Wissen Akademi; global eğitim anlayışı, interaktif eğitimleri ve uzman kadrosuyla bilişim sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen profesyoneller ve gençler için ülkemizde eksikliği hissedilen bilgi birikimini öğrencilerinin hizmetine sunacak.

Geleceğin en önemli sektörlerinden biri olan bilişim sektörü için uluslararası standartlarda donanımlı profesyoneller yetiştirecek olan Wissen Akademi’nin lansman toplantısında sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Yer: Bahçeşehir Üniversitesi, Beşiktaş Kampüsü, Fazıl Say Salonu
Tarih: 3 Aralık 2010, Cuma
Saat: 11.00 – 11.45

Program:

11.00 - 11.15 Sn. Enver Yücel’in konuşması – Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı
11.15 - 11.30 Sn. Axel Stadtelmeyer’in konuşması – GFN AG Genel Müdürü
11.30-11.45 Soru-cevap
11.45-12.00 Çay-kahve ikramı

www.wissenakademie.com


Bu içerik 03/01/2012 tarihinde güncellenmiştir.