BAU İletişim Fakültesi Logosunu Arıyor

“Bir Dünya Üniversitesi” Bahçeşehir Üniversitesi'nin İletişim Fakültesi, eğitimde ortaya koyduğu ayrıcalık ve farkları betimleyebilen, özgün görsel anlatıma sahip ve bünyesindeki bölümleri temsil gücü yüksek bir logo tasarımı için, yarışma yoluyla öğrencileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi logosunun belirleneceği yarışma, fakülte ve bölümlerdeki eğitimi bizzat deneyimleyen, iletişim disiplinlerine ait kültüre hakim fakültenin lisans öğrencilerinin katılımıyla düzenlenirken, aynı zamanda fakülteden mezun olacak gençlerin okullarına yaratıcılıkları yoluyla kalıcı bir miras bırakmasını amaçlıyor.

7 Aralık 2018 Cuma saat 18.00’e dek katılım sağlanabilecek yarışmada başarı için belirlenen koşullar arasında; Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi bünyesindeki bölümlerin eğitim konusuna ve fakültenin uluslararası imajı ve kimliğine uygun tarzda, profesyonel bir logonun gerekliliklerini bünyesinde barındıran, yazı tipi, renk uyumu, içerik ve estetik açısından Bahçeşehir Üniversitesi ile bir bütünlük sağlayabilen özellikler aranıyor.

Jüri üyeleri arasında Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. H. Kemal Suher,  Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Tolga Hepdinçler, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Şafak Şahin, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Çizgi Film ve Animasyon Bölümü Başkanı Prof. Dr. Nazlı Eda Noyan, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi İletişim Tasarımı Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi İpek Torun, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi İletişim Tasarımı Bölümü Öğretim Görevlisi Didem Çarıkçı Wong ve Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi İletişim Tasarımı Bölümü Öğretim Görevlisi Tanzer Ercanpolat’ın yer aldığı yarışma sonuçları 17 Aralık 2018 Pazartesi günü Bahçeşehir Üniversitesi web sayfası aracılığıyla duyurulacak.

Birincinin "GoPro Hero 6 Black”, ikincinin "Wacom Intuos Pen Tablet” ve üçüncünün "Instax Mini 90 Neo Classic” ile ödüllendirileceği rekabette yalnızca kazananın logosu Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi logosu olarak kullanılmaya hak kazanacak.

Detaylar ve katılım koşulları için şartnameye erişmek için tıklayınız.

Bu içerik 23/10/2018 tarihinde güncellenmiştir.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Bu kategoride başka haber bulunmamakta!..