Bahçeşehir Üniversitesi Bursa'da

Yıllardır MBA Bahçeşehir Üniversitesi’nde yapılır felsefesiyle Türkiye’de MBA eğitiminin en önemli merkezi olduğunu ispatlayan Bahçeşehir Üniversitesi, yıllara dayanan tecrübesi, MBA konusundaki uzmanlığı ve tecrübeli kadrosu ile Eylül ayı itibariyle MBA Bursa yüksek lisans programı ile Bursa’da MBA eğitimi vermeye başlayacaktır.

Her geçen gün gelişmekte olan iş dünyasında gittikçe karmaşıklaşan yapı içerisinde, birbirine bağlı network ağları arasında ve dinamik bir küresel ortamda karar mekanizmasında yer alabilecek ve doğru kararlar alabilecek gerekli yetkinlik ve bilgiye sahip yöneticilere olan ihtiyacın gün geçtikçe arrtığı iş gücü piyasasına uzman yetiştirmeyi hedefleyen Bahçeşehir Üniversitesi MBA Bursa yüksek lisans programı ile Bursa sanayi ve iş dünyasına kapılarını açıyor.

İSTANBUL GELMEDEN MBA

Lisans eğitimini tamamlamış, konusunda uzmanlaşmak isteyen öğrencileri İstanbul’a gelme gereksiniminden kurtararak, Bahçeşehir Üniversitesi eğitimini Bursa’ya götürmeyi hedefleyen MBA Bursa yüksek lisans programı güçlü akademik kadrosunun yanısıra, sektörle öğrenci ilişkilerini geliştiren öğrencinin sektöre de entegre edildiği bir yüksek lisans programıdır.

MBA Bursa yüksek lisans programının amacı, programı tamamlayan öğrencilerin Bahçeşehir Üniversitesi tecrübesi ile almış oldukları akademik bilgileri sektörün istediği bilgilerle harmanlayarak iş hayatına entegre mezunlar haline gelmeleridir.

MBA Bursa yüksek lisans programına kabul edilen öğrencilere eğitim, Bursa’da, merkezi bir lokasyonda verilecektir. Eylül ayı itibariyle 20 kişilik kontenjan ile başlayacak MBA Bursa yüksek lisans programına adaylar başvurularını Bahçeşehir Üniversitesi web sitesi üzerinden yapabilecekler.

İLK YIL YÜZDE 50 REKTÖRLÜK BURSU

Eğitim dili Türkçe olan MBA Bursa yüksek lisans programının başvuruları 1 Ağustos 2011, Pazartesi günü itibariyle Online olarak başlayacaktır. Kayıtlarla ilgili detaylı bilgiler Sosyal Bilimler Enstitüsü’nden alınabilir. Ücreti 23.500 TL olan MBA Bursa yüksek lisans programında ilk yıl için %50 oranında rektörlük bursu verilecek olup, bunun haricinde öğrencilere not ortalamalarına, ALES ve diğer sınav sonuçlarına göre de burs olanakları sağlanacaktır.

Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde hayata geçirilecek olan MBA Bursa programının başvuruları http://www.bahcesehir.edu.tr/sosyalbilimler web sitesi üzerinden alınacaktır.

Bu içerik 03/01/2012 tarihinde güncellenmiştir.