İngiltere’de Yaşayan BAU Mezunları Londra’da Buluştu

BAU Mezunlar Merkezi tarafından organize edilen BAU Mezunları Londra Buluşması etkinliği Londra, Isthar Restaurant’ta BAU Mezunlarla İletişim Merkezi Yöneticileri ve 67 başarılı BAU mezununun katılımı ile gerçekleşti

Bahçeşehir Üniversitesi Londra Mezun Buluşması 16 Kasım Perşembe günü Londra, Isthar Restaurant’ta BAU Mezunlarla İletişim Merkezi(BARC) tarafından BAU Mezunlarının yoğun ilgisi ve katılımlarıyla gerçekleştirildi.

67 BAŞARILI BAU MEZUNU

Londra’da ilki gerçekleştirilen organizasyona İngiltere’de yaşayan; uluslararası kurumsal firmalarda görev alan ve kendi işlerini yürüten 67 BAU mezunu katıldı. Çalıştıkları kurumlarda başarılı pozisyonlarda görev alan mezunlarımızın yanı sıra toplantıya eşleri ile katılan BAU mezunları da büyük bir aile olma yolunda başarıyla ilerlendiğinin kanıtları idi.

Buluşmaya BAU Mezunlar Merkezi Yöneticileri ve BAU Global Başkan yardımcısının katılımı BAU ailesinin bir araya getirmesinde etkili oldu. BAU ailesinin birliği ve büyüklüğü uluslararası alanda bir kez daha hissedilmiş oldu.

"ÖMÜR BOYU ARKANIZDAYIZ"

BAU Mezunlarla İletişim Merkezi Koordinatörü Gül Bakırtaş BAU Mezunlarına sağlanan ayrıcalıklardan birlikte gerçekleştirilmesi planlanan projelerden söz etti. Mezunlar Merkezi olarak BAU mezunlarına “birlikte birçok projeye imza atacağız ömür boyu sizlerin arkasındayız başarılarınız bizim gücümüzdür ve gururumuzdur”  mesajını verdi.

BAU Mezunlarla İletişim Koordinatör Yardımcısı Melih Elidüzgün de BAU Global Mezun çalışmalarından bahsederek, mezunlarımızın dünyanın her yerinde çok başarılı işler yürüttüklerini belirtti.

BAU Global Başkan Yardımcısı Serdar Şenel ise; BAU Global stratejileri ve vizyonundan söz ederek; İngiltere’de yaşayan Mezunların başarılarıyla gurur duyduğunu iletti.

İNGİLTERE MEZUN ELÇİSİ

BAU İngiltere Mezun Elçisi olarak seçilen Canberk Yalçın; BAU’luların bir arada olduğu İngiltere’de birlik, beraberliği sağlamak ve mezunlarımızın BAU ile ilişkilerini kuvvetlendirmek için daha çok çalışacaklarını belirtti.

BİR SONRAKİ BULUŞMA WASHİNGTON D.C.

BAU Mezunlarla İletişim Koordinatörlüğü tarafından daha önce mezunların yoğunlukta olduğu birçok ülkede gerçekleştirilen uluslararası buluşmalar yıl içinde farklı ülkelerde yapılacak.

 

Bu içerik 23/11/2017 tarihinde güncellenmiştir.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Bu kategoride başka haber bulunmamakta!..