Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel'e Amerika'dan Anlamlı Ödül

Merkezi ABD Florida'da buluna Global Eğitim ve Araştırmalar Merkezi, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel'e Global Eğitimde Liderlik ödülünü verdi.

Merkezi ABD Florida'da bulunan GLOCER (Global Eğitim ve Araştırmalar Merkezi bu yıl da Global Egitim Konferansı'na ev sahipliği yaptı. Çok sayıda uluslararası eğitim kurumu ve akademisyenlerin katıldığı konferans suresince küresel eğitim ve sorunları uzmanlarca tartışıldı.

Tamamı eğitimci ve profesörlerden oluşan, kendisi de bir eğitim bilimci olan juri heyetinin baskanı Profesor Patrick J. Moreo ödül töreninde yaptığı konuşmada "Günümüz dünyasının en büyük ihtiyaci, evrensel ve insani değerleri ön plana alan global egitimdir. Dünyamızı daha yaşanabilir bir hale getirmenin en iyi yolu da buradan geçmektedir. Jüri olarak Global Egitimde Liderlik ödülüne karar verirken bu değerleri göz önünde bulundurduk ve ödülü Enver Yücel'e vermeyi kararlastırdık. Enver Yücel muhteşem bir eğitim ağı, üç kıtada üniversiteler, okullar ve ögrencilerin konaklayacakları yurtlar insa etti. Açıkça söylemek gerekirse bu ödül icin Enver Yücel'i seçmek hiç de zor olmadı" dedi

Eğitim dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı Global Egitim Konferansı'nın gala yemeği ve ödül töreninde en büyük ödül olan "Global Eğitimde Liderlik" ödülüne layık görülen Bahçeşehir Uğur Egitim Kurumları Baskanı Enver Yücel'in ödülünü Enver Yücel adına BAU Global'in ABD Operasyonları CEO'su Ahmet Kose aldı. 

Bu içerik 24/05/2017 tarihinde güncellenmiştir.